Perepidu

Pereüritused, olgu siis tegemist sünnipäeva, pulma, juubeli või millega muuga, on väga meeliülendavad kõigile. Sellise peo korraldamine võtab aga alati aega, alustades laudade katmisest ja lõpetades sooviga valmistada huvitav ja maitsev söök.

Me päästame Teid sellest vaevast, aitame korraldada unustamatu peo kus te ise saate olla osaline, suhelda lähedaste ning kallitega, ise olles täiesti muretu.

Grillipidu

Õnneks pole Eestis alati talv. Tundes esimest soojust kisub inimesi kohe õue. Sõna „piknik“ liigutab mõtted kohe lihale, millel on mõnus suitsumekk; šašlõkile ja grillile; kuldsele värskelt jõest püütud kalale, mis õrnalt restil valmib; grillil valmistatud tomatitele, pipardele, baklažaanidele, oh kui maitsev see kõik on…

Meie poolt pakutavad ainulaadsed piknikumenüüd ei jäta Teid ükskõikseks. Erinevad marinaadid kalale, lihale, kanale, juurviljadele, teie maitse järgi…Kõik, mida te võiksite soovida.

Me teeme teie ajaveetmise vabas õhus meeldivaks ja maitsvaks.

Info ja tellimine tel: +372 655 45 95 +372 5551 7772 e-post: info@bergcatering.ee

Laste pidu

Ei ole midagi meeldivamat kui kuulda laste naeru ning näha armast naeratust lapse näos tema enda sünnipäeval. Tahaksite talle kinkida kogu maailma.. ja see kõik on Teie ning meie kätes.

Me oleme välja töötanud ainult naturaalsetest produktidest koosneva laste menüü, millega jääb rahule ka kõige kapriissem laps.

Kui te tahate oma lapsi üllatada või nende meelt lahutada, siis võite pöörduda jällegi meie poole, me saame teid aidata – mängud, näiteetendused – mida iganes Teie hing võib ihaldada. Ei tohi unustada ka kõige tähtsamat – torti!

Broneeri kohe